Тендер на проведення оцінки проекту

ГО «Фундація прав людини» оголошує тендер на пошук фахівця з моніторингу та оцінки (Monitoring and Evaluation Specialist) з метою проведення оцінки ефективності проекту «Програма з відновлення миру та діалогу серед внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу».

Нефінансова оцінка ефективності реалізації проекту проводитися відповідно до міжнародних стандартів оцінки проектів неурядових організацій. Оцінка має бути проведена зовнішнім, незалежним і кваліфікованим фахівцем.

 До участі запрошуються зацікавлені особи, які мають досвід діяльності в міжнародних проектах.

Дедлайн подачі заявки – 22 червня 2018 року.

Оцінка проекту має проводитися з  01 липня  по  15 листопада 2018 року. Проміжний звіт має бути готовий до 01 вересня 2018 року. Фінальний звіт має бути готовий до 15 грудня 2018 року.

Звіти мають бути підготовленні англійською мовою.

Процедури оцінки

Фахівець самостійно планує, розробляє та реалізує всі необхідні процедури оцінки,  проводить оцінку виявлених ризиків та недоліків, керуючись власним досвідом та міжнародними стандартами оцінки.

Фундація прав людини зобов’язується надавати фахівцю доступ до усієї інформації та документів, які стосуються проекту «Програма з відновлення миру та діалогу серед внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу».

Загальна сума гонорару за роботу фахівця складає 90 000 гривень 00 копійок.

Технічне завдання описане за посиланням.

Для участі у тендері потрібно надати такі документи:

  1. Резюме з контактною інформацією (телефон, e-mail).
  2. Рекомендації від організацій, де проводилася аналогічна робота, з контактами осіб, які можуть підтвердити ці рекомендації.

Зазначені документи потрібно надіслати на пошту fomin@uhrf.org з копією на rybalka@uhrf.org до 22 червня 2018 р., 18:00.

Усі учасники тендеру отримають повідомлення про його результати не пізніше 27 червня 2018 р.

Контакти: fomin@uhrf.org з копією на rybalka@uhrf.org

TOP