Пройшов тренінг «Технології ефективної поведінки у конфлікті для молодих лідерів» у рамках проєкту «Мир у цифровий час»

Триває навчання в рамках проєкту «Мир у цифровий час».

З 25 по 28 вересня у Києві учасники зібралися на Школу-тренінг «Технології ефективної поведінки у конфлікті для молодих лідерів». Захід був організований у рамках проєкту «Мир у цифровий час».

У проєкті беруть участь 10 регіонів – Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Кіровоградська, Сумська, Харківська, Черкаська, Чернігівська та Чернівецька області. Тому такі тренінги є чудовою нагодою обмінятися досвідом представників з усієї України.

Чотири дні з учасниками тренінгу працювали експерти у психології та психології конфлікту Наталія Теслик і Світлана Мартинюк. Ми розглянули цілу низку важливих у контексті нашого проєкту питань:

  • Лідерство і конфлікт
  • Види та функції контролю
  • Можливості впливу на конфлікт у динаміці його розвитку
  • Засоби вибору ефективної стратегії поведінки у конфлікті
  • Асертивна поведінка у конфліктах
  • Профілактика соціальних конфліктів та інші.

Учасникам пропонувалися як теорія, так і багато практичних вправ. Надалі своїми напрацюваннями учасники мають можливість ділитися на порталі Mustpost.Today, котрий працює в рамках проєкту «Мир у цифровий час».

***

Слідкуйте за нашими новинами:

На офіційній сторінці Фундації www.uhrf.org

У Facebook https://www.facebook.com/groups/women.voices.count

***

Проєкт «Мир у цифровий час» реалізує Фундація прав людини за підтримки Iнституту зовнішніх культурних зв’язків (IFA) та Міністерства закордонних справ Німеччини. 

TOP