Жіноче лідерство та особистісний розвиток

15-18 червня у місті Суми пройшла всеукраїнська Школа-тренінг «Жіноче лідерство як ресурс розвитку громад». На школі-тренінгу були присутні представниці з 10 регіонів України, особливість – виключно жіноче представництво.

Під час виявлення очікувань учасниць, яке проводилось на початку тренінгу, група розділилась на 2 частини, перша частина приїхала дізнатись як стати лідером та реалізувати себе, а інша частина ділитись своїм досвідом. Шляхом «міксування» учасників під час виконання вправ та стимулювання і наголошення на меті особистісного розвитку всіх учасниць-лідерок, цей поділ був успішно подоланий, і жінки-лідерки сконцентрувались на особистісному розвитку та реалізації особистісного потенціалу.

Декілька сесій тренінгу були присвячені гендерній рівності. Просвіта в питаннях гендерної рівності дуже важлива для амбасадорок, лідерок та їх команд, адже часто жінки вважають, що впливати на політичні рішення можуть лише чоловіки, а для того, щоб жіночий голос було почуто треба або ж діяти «чоловічими» методами, або ж працювати під керівництвом чоловіка.

Найбільш цікавими форматами виявилися: складання власної «карти цінностей» – учасниці розглянули як розподіляються час та ресурси в сімейному, професійному та особистому житті та зробили висновки як досягти гармонії без втрат в жодній сфері; вправа «12 кроків», яка допомогла зрозуміти різницю між правами та можливостями, побачити, що існують різні незахищені верстви населення, якім необхідна підтримка, які  мають права, але не мають можливостей; гра «Моя громада», в якій учасниці спробували з’ясувати функції голови об’єднаної територіальної громади, працювати з потребами, враховувати інтереси всіх верст населення; вправа «Комфортне місто має бути комфортним для всіх» дозволила учасницям відчути себе у ролі місцевої влади, ЗМІ, різноманітних ГО та представників бізнесу, провести симуляцію консультації з громадськістю, шукати компроміси при прийнятті рішень.

Варто відмітити різнорідність групи за віком, рівнем знань та сферою діяльності. Група складалася із учасниць від 18 років і до передпенсійного віку, також досвід учасниць і сфера їх діяльності, були досить різними – це як студентки, так і депутатки чи науковиці. Аби робота в школі була доступною, зрозумілою і цінною для кожної учасниці, тренерки сформували програму та вправи таким чином, щоб робота в групах дозволила учасницям з досвідом поділитися ним, а «менш досвідченим» – запропонувати альтернативне, креативне рішення. Крім того, тематика програми стосувалася як психологічних аспектів лідерства, аспектів управління, так і громадської участі, прийняття рішень чи комунікації. Охоплення різних тем, дозволило кожній учасниці отримати певну нову інформацію чи отримати нові навички. Відгуки наприкінці Школи-тренінгу були позитивними.

***

Мета проєкту «Голос жінки має силу» – побудова діалогу серед внутрішньо переміщених жінок, підвищення професіоналізму лідерок громадських організацій у таких сферах, як онлайн правозахист і блогерство. Ініціатор проєкту – громадська організація «Фундація прав людини».

Реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (InstitutfürAuslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

TOP