"Правозахисна програма "Я-медіа: Резолюція ООН: 1325"

Насичені чотири дні 22-25 січня зимової школи-тренінгу "Правозахисна програма "Я-медіа: Резолюція ООН: 1325" провели активні громадяни з Львівської, Кіровоградської, Черкаської, Дніпропетровської, Київської, Запорізької, Чернігівської, Миколаївської областей.
Школа логічно продовжує поглиблювати площину для розуміння таких важливих питань сьогодення, як мир і миротворча роль жінки у суспільстві, роль жінок у попередженні конфліктів, жінки під час конфліктних і постконфліктних ситуаціях тощо.

Освітня програма охоплювала питання блогосфери як альтернативної площини для поширення і посилення положень Резолюції ООН 1325 "Жінки. Мир. Безпека", а також обговорення питань Національного плану дій по впровадженню Резолюції. Кураторами тематичного блоку по правозахисту жінок стали Тетяна Баєва та Лілія Антонюк з м. Хмельницький.
Учасниці та учасники поглибили свої знання про громадську журналістику та про медіа-адвокаційні інструменти. Своїм досвідом поділилася Natali Sokolenko, журналістка Громадське радіо.
Під наставництвом Ірина Ткаченко, експертки з медіа-комунікацій та онлайн-інструментів учасники та учасниці школи вивчали платформу Tilda Publishing та її можливості для створення блогів, медіа-проектів та мультимедійних історій. Одним із проектних завдань школи була розробка адвокаційних хештегів. Прикладом для аналізу та натхнення став кейс #яНебоюсьСказати.
Додатковими нетворкінговими активностями стали гра "Світ громад" та Ментальні карти.
Кожен учасник/учасниця школи стали частинкою спільноти активних громадян, які посилюватимуть свою діяльність через блоги та соціальні медіа.
"Цінність проекту "Я-медіа" та тематичних зимових шкіл-тренінгів в широкому регіональному охопленні та соціально-професійному розмаїтті учасниць та учасників. Створено ефективний простір для обміну досвідом: тут є жінки з різних сфер і з різними статусами, зокрема ВПО. Соціальна інтеграційність проекту і його медіаорієнтованість є інноваційним підходом до вирішення питань захисту прав жінок. Для жінок нашого регіону відкриваються широкі освітні можливості", - коментує Ірина Ткаченко, регіональна координаторка проекту з Кропивницького.
Фундація прав людини/Human Rights Foundation Ukraine www.uhrf.org щиро дякує всім, хто долучився до проекту "Я-медіа": кожен і кожна з нас може стати тим локальним медіа, яке посилюватиме цінності миротворчості, культуру миру та розкриватиме роль жінки в цих непростих процесах.
Проект "Я-медіа" відбувається за підтримки Robert Bosch Foundation.

#IamMedia

TOP