13.02.2016 / Працевлаштування людей с особливими потребами

«Вам може здаватися, що життя зруйноване: Ви залишили певне місце комфорту, в якому вже звикли жити і вирішувати власні проблеми, опинились у новому середовищі, яке сприймає Вас доволі неоднозначно… Але це не привід опускати руки!..» - так починає свій посібник: «Працевлаштування людей с особливими потребами: путівник по законодавству та практиці», науковий консультант, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник Ірина Яковець (м. Харків). Завантажити тут

«Потрібно зібрати усі сили і почати будувати життя заново....», - продовжує вкладач, і це дійсно так!

Свою нову роботу, Ірина Яковець присвятила питанням освіти людей з особливими потребами з числа вимушених внутрішніх переселенців. Як розпочати «нове життя» та створити особистий план дій, для успішного інтегрування в суспільство, територіальну громаду? Що необхідно в першу чергу зробити для працевлаштування? У виданні наведено примірний алгоритм пошуку роботи або вступ на навчання, основні положення чинних законодавчих актів з цих питань, корисні посилання та поради.

 

У другому розділі, читач знайде конкретні відповіді на такі запитання, як: нормативне підґрунтя для забезпечення працевлаштування інвалідів; хто розробляє та для кого є обов’язковим для виконання індивідуальної програми реабілітації інваліда? Як отримати, та що дає, статус безробітного? Які є умови та порядок виплати матеріальної допомоги у період професійного навчання?, та іншу інформацію, яка допоможе людині з інвалідністю відстояти свої права та отримати належну інформацію та допомогу.

Останній розділ свого посібника, авторка наповнила корисною інформацією щодо вакансій, які Ви можете отримати в режимі он-лайн, а також перелік національних та закордонних освітніх навчальних закладів, з описом правил вступу та напрямів професійної підготовки.

Даний посібник Ви можете абсолютно безкоштовно завантажити на сайті Фундації прав людини.

Видання посібника «Працевлаштування людей с особливими потребами: путівник по законодавству та практиці» здійснено в рамках Пілотної Програми захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, що реалізується громадською організацію «Фундація прав людини» (www.uhrf.org) в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

TOP