«Голос жінки має силу»

В рамках проекта «Голос жінки має силу» состоялась Третья Национальная Школа-Тренинг для лидеров ВПО и общественных организаций, которые работают с незащищенными группами населения. Все четыре дня проводилось обучение, которое всецело посвящено блогерству и инновационным технологиям. Наши выпускники смогут усилить представительство интересов ВПО в местных громадах. Ждите их блоги..

19 травня на хвилях «Нашого радіо» - Словенія.

19 травня, о 15.00 в рамках #natoradiomarathon на «Нашому радіо» на Вас чекатимуть запитання про Словенію, її історію, культуру та членство в НАТО.

Наш спеціальний гість- пан Грегор Франк, Заступник Глави місії, Радник Посольства Словенії в Україні.

Чи знаєте Ви, що Словенія- це єдина країна в світі, в назві якої міститься слово «любов» (якщо читати англійською)?– Час готуватися!

02 травня, о 15.00 в рамках #natoradiomarathon на «Нашому радіо» на Вас чекатимуть запитання про НАТО і тільки про НАТО.

Наш спеціальний гість- пані Барбора Маронкова, директор Центру Інформації та документації НАТО в Україні.

На вас чекає Фінальна Гра у «НАТО радіо марафоні»– Час готуватися!

12 травня на хвилях «Нашого радіо» - Польща

12 травня, о 15.00 в рамках #natoradiomarathon на «Нашому радіо» на Вас чекатимуть запитання про Польщу, її історію, культуру та членство в НАТО.

Наш спеціальний гість- Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні, пан Ян Пєкло.

Чи знаєте Ви, що 26 лауреатів Нобелівської премії були поляками, або мали польське походження?– Час готуватися!

Вже третій рік поспіль Фундація прав людини #www.uhrf.org проводить НАТО радіо марафон за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні та Центру інформації та документації НАТО в Україні.

TOP