НАТО радіо марафон та Естонія

Шановні друзі,
Ми раді анонсувати Третю програму НАТО радіо марафону-2018 в ефірі "Kraina Fm". Проект виконується громадською організацією «Фундація прав людини», за підтримки Центру Інформації та документації НАТО в Україні, Посольства Литовської республіки та ресурсного центру «ГУРТ». Переможець вирушить до штаб-квартири НАТО у Брюселі вже цієї осені.
Цієї п’ятниці з 15:00 до 16:00 ми задаємо питання про НАТО та казкову Естонію.

Латвия в эту пятницу. НАТО и ЛАТВИЯ!

Фонд прав человека www.uhrf.org совместно с радиостанцией «Kraina Fm» при поддержке Центра информации и документации НАТО в Украине и Посольства Литовской республики в Украине начинают ЧЕТВЕРТЫЙ беспрецедентный проект «НАТО РАДИО МАРАФОН-2018». На этой неделе на волнах «Kraina Fm» будут задаваться вопросы, посвященные НАТО и особенностям Латвии.
Что вы знаете о Латвии?

Шановні друзі,
Маємо нагоду повідомити, що відбулася Друга програма НАТО радіо марафону-2018 на радіостанції радиостанции "Kraina Fm", що виконується громадською організацією «Фундація прав людини», яка була підтримана Посольством Латвії в Україні та особисто Надзвичайним та повноважним Послом, паном Юрісом Пойкансом.
Наш переможець- Віктор з Києва.

НАТО РАДІО МАРАФОН-2018

Відбулася Перша програма НАТО радіо марафону в ефірі радіостанції «Країна Фм», яка була присвячена контактному Посольству НАТО в Україні- посольству Литовської республіки та НАТО. #natoradiomarathon
Спеціальні гості програми- Маріус Януконіс, Надзвичайний та повноважний Посол Литовської республіки в Україні та директор «Фундація прав людини»- Євген Фомін. Було задано 9 питань трьом радіослухачам, які першими додзвонитися до студії. Артем з міста Київ став претендентом на головний приз – подорож до штаб-квартири НАТО у Брюселі.
Проект «НАТО РАДІО МАРАФОН-2018» виконується Фундацією прав людини www.uhrf.org за підтримки Центру Інформації та документації НАТО в Україні, Посольства Литовської республіки.

TOP