10 серпня в рамках Програми з відновлення миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу» у місті Буринь відбулася блог-кав'ярня на тему «Інтеграція жінок ВПО у місцеві громади».

Захід проходив на базі Буринської районної державної адміністрації за участі голови Василя Бойка та його заступників Алли Гайдукової і Валентини Перепелиці. Модератором заходу була Валентина Волік.

Інновації в адвокації прав ВПО на Сумщині: тренінг

23-24 липня в Сумах, у Конгрес-центрі СумДУ,пройшов дводенний тренінг «Інновації в адвокації прав ВПО в Сумській області». Захід відбувався в рамках проекту «Голос жінки має силу», який реалізує Фундація прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Три заяви з проханням зареєструвати дітей за місцем діючої реєстрації батьків до Ужгородської міської ради подали переселенці, що проживають сьогодні в Ужгороді. Їхнє житло залишилося на Сході, там вони і прописані. Діти ж не мають можливості приписатися разом з дорослими.

Активні дії ВПО (внутрішньо переміщені особи) щодо внесення даних при отриманні перших паспортів 14-річними розпочали наприкінці минулого місяця в рамках адвокаційної кампанії проекту «Голос жінки має силу», який на Закарпатті координує Ужгородський прес-клуб.

Блог-кав’ярня на Луганщині: м. Сватове

27 липня, не дивлячись на неочікувані перешкоди, відбулася зустріч у блог-кав’ярні у м. Сватове на Луганщині.

Тема зустрічі – «Інновації у захисті прав ВПО» була продиктована часом та обставинами. Наше місто приймає багато переселенців, тому актуальними є питання з правового врегулювання проблем виплати пенсій, здійснення перевірок, оформлення відповідних документів.

TOP