«Мистецтво заради миру»: говоримо про поезію

5 квітня у рамках Національного радіомарафону «Мистецтво заради миру» (Art For Peace) пройшов шостий ефір. І пройшов надзвичайно поетично – адже темою зустрічі була поезія.

Радіомарафон «Art for Peace» уже на екваторі: святкуємо танцями

29 березня на хвилях «Стильного радіо Перець ФМ» Національний радіомарафон «Мистецтво заради миру» перетнув свій екватор: в ефір вийшло вже п’ять програм.

На початку квітня поточного року представники МБО «Фонд громади Вознесенська» Денис Гилка, Марина Рабеко та Андрій Данилюк презентували внутрішньо переміщеним громадянам проект «Голос жінки має силу», що реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Перші кроки на шляху до професійного блогерства в Чернігові

 

В рамках реалізації проекту «Голос жінки має силу» 27 березня в Чернігівському національному технологічному університеті відбувся міні-тренінг у форматі блог-кафе за темою «Особливості блогу. Робота над заголовком».

Координаторка проекту Наталія Ємець та волонтерка Аліна Ковтун поділилися навичками створення блогу, практичними порадами написання ефективних постів.

Енергетика Кип’ячки («MamaCares» www.mamacares.net) передалася усім часникам блог-кафе. Тому спілкування відбувалося у надзвичайно теплій і продуктивній атмосфері. Як результат, робота в групах дала чотири блоги на гострі соціально-політичні теми.

Тож робота над створенням блогосфери на Чернігівщині розпочалася!

https://drive.google.com/file/d/1zdrcBYhuU5-yt0QPDCLQHa2zsUC_O-mJ/view

#WomenVoicesCount
#HumanRightsFoundation
#ArtForPeace
#ГолосЖінкиМаєСилу
#ФундаціяПравЛюдини

 

 

TOP