Нещодавно місто Чернівці відсвяткувало ювілей – 610 років. До Дня міста розгорнулася масштабна виставка-діалог художників Сходу та Заходу під назвою «No women – no peace». Захід проходив у Дворику мерії з 27 вересня по 04 жовтня у рамках проекту «Голос жінки має силу».

На Сумщині студенти зняли анімацію на тему миротворчості

Студенти – члени ГО «Інтелект Сумщини» у рамках проекту «Голос жінки має силу» представили результат плідної творчої роботи. Безперечно, це важливий внесок у спільну справу учасників Програми з відновлення миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок. Це ще один впевнений крок у напрямку миротворчості!

На Закарпатті тривають адвокаційні кампанії

На Закарпатті тривають адвокаційні кампаніїВ Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого став хід адвокаційних кампаній, які тривають на Закарпатті. Йшлося про три важливі проблеми, з якими стикаються переселенці (ВПО) в Україні, і які активно почали вирішувати ВПО саме в області. Зокрема, про проблеми в отриманні пенсій, участь у місцевих виборах та реєстрацію дітей-переселенців. Адвокаційні кампанії тривають у рамках проекту «Голос жінки має силу в Закарпатській області» за підтримки ГО «Фундація прав людини».

«Голос жінки має силу»: справи переселенок

Як можна змінити життя переселенки, не даючи їй при цьому ні житла, ні грошей?! Проекти з фінансування ВПО стали вже трендовими в Україні, і коли бачимо чергові ініціативи, листаємо далі. Але ми дізналися й про інші способи, геть інакші, ніж ці. Нас вони справді здивували та зацікавили. Сподіваємося, що вам також вони сподобаються.

TOP