Я не в’їхала, як мені в’їхати

Автори – учасники тренінгу «Використання блогів для захисту прав ВПО» в Сумській області

Одного сонячного дня мене осяяло! Чи маркетологи прального порошку «Сяйво» нарешті донесли мені істину, що кращого я не знайду. Тому, зібравши залишки свого капіталу, я почала квест, який для мене люб’язно підготувала наша влада!

 Перше завдання я пройшла без проблем. Я живу в приватному будинку і можу дозволити собі розкіш виїхати на своєму візочку на вулицю. Хоча навіть ці привілеї не для всіх.

Отже, завдання два: як на інвалідному візку дістатись до будинку торгівлі?

«Ех, маркетолог, що ж ти мене підставив і не врахував відстань в 5 км до такого жаданого прального порошку «Сяйво», а на останньому гвинтокрилі відлетів Янукович і забрав з собою мрії про асфальт! Тому мені довелось виконати бонусне завдання: знайти авто, яке б змогло доправити мене до потрібного місця і при цьому на витратити весь мій капітал. На щастя, в Конотопі не залишилося відьом, і тому чуйні, небайдужі люди довезли мене всього за третину моїх пожитків (шкода, що я сама не відьма і не вмію літати)L

І ось я в передчутті опинилися перед важкими, величними  дверими будинку торгівлі, де мене чекало «Сяйво»!

Але і тут про мене попіклувались: мене очікувало місце недоступності 80 лвл.

Я мала заїхати в будівлю, де було 12 сходинок, відсутність пандусів і кнопки виклику. Коли я дивилась вперед, то розуміла, що з кожною сходинкою моя мрія про порошок «Сяйво» віддалялось. Але я відчувала підтримку людей, які були поруч: чоловік з милицями, жінка з дитячим візочком, літня жіночка, підліток зі зламаною ногою, вагітна, яка розуміла, що може народити на рівні 10 сходинки. Ми так і не пройшли це завдання...

Любі маркетологи, в намаганнях здобути Ваше «Сяйво» я зрозуміла, що сценарії для своїх книг Кінг запозичував у нашої влади.

Тепер я вдома і озброєна підтримкою суперменів (працівників БВПД) готую квест до місцевої влади. І наш позов буде таким же цікавим і з такими ж рівнями складності!

 

 

TOP